Máme otevřeno každý den od 6:00 do 18:00

O nás


Pod názvem BROSL ( BRoušení OStření Lokajovi ) se skrývá úsilí celé naší rodiny.Naše řemeslná živnost započala svou službu pro veřejnost 01.01.2021. Hlavní brusič, Dušan Lokaj ml., se díky svému vzdělaní nástrojaře a praxí pro ostřírny osamostatnil a začal nabízet službu široké veřejnosti. 


S našimi zákazníky rosteme, a proto jsme během krátké chvíle zařadili do našich služeb i broušení a leštění kovových povrchů, renovace a opravy ručních nástrojů. Zajisté to není konec, MY SE POSOUVÁME RÁDI VPŘED !
Naši odvedenou práci můžete sledovat na internetových stránkách v sekci ZPRÁVY Z DÍLNY, nebo na sociální síti FACEBOOK a INSTAGRAM pod totožným jménem BROSL.

Naše místo podnikání se nachází v rodinném domě POD ZELENOU HOROU ve Žďáře nad Sázavou (adresa viz. kontakty).

S požadavky našich zákazníků se zároveň rozšiřuje naše vybavenost a vzrůstá i kapacita naší dílny.Momentálně jsme na úrovni vyhovět středně velkým provozům, firmám v textilním, dřevařském, potravinářském průmyslu a dalším...

Co se týče zakázek broušení ručních nástrojů, kapacita je v řádech X SET centimetrů ostří nožů, nůžek, seker a mnoho dalšího denně.

Snad jsme nic ve zkratce nezapomněli, a jestli vás zajímá něco co tu napsané není, klidně se zeptejte....                                                                                                                                                                                                


S pozdravem Lokajovi